My, Kobiety

zbyt często, same rzucamy sobie kłody pod nogi. Odczuwamy niedostatki w poczuciu własnej wartości. Czujemy, że nie jesteśmy wystarczające.

Tymczasem to, jak postrzegamy siebie, czy akceptujemy swoje niedoskonałości i czy jesteśmy szczęśliwe zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Dlatego powstała marka SIS. Z potrzeby serca, aby dać Ci siłę i odwagę.

Chciałabym, żeby bransoletki, które tworzę były czymś więcej niż ozdobą na ręce. Ich zadaniem jest dodać Ci pewności siebie, otoczyć dobrą energią oraz przypominać Ci jak piękną i wartościową osobą jesteś.

WYJĄTKOWA JAK TY

Każda bransoletka wykonana jest własnoręcznie przeze mnie. To Ty wybierasz kamień, jedną z afirmacji oraz podajesz szerokość nadgarstka.

AFIRMACJE

Afirmacje niosą ze sobą określony ładunek energetyczny, pomagają wyzbyć się nawykowego, negatywnego myślenia. Każda myśl, każde słowo, które wypowiadamy, zawiera energię, a ta tworzy rzeczywistość. Otaczanie się dobrymi myślami wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie, pomyślność… na szczęśliwe życie!

SZLACHETNE MATERIAŁY

Bransoletki są całkowicie produkowane w Polsce. Blaszki z afirmacjami stworzone są ze srebra p.925 oraz srebra pozłacanego 24-karatowym złotem. Każda z nich jest polerowana i sprawdzana z największą precyzją przez zaufanego jubilera. Używam tylko kamieni naturalnych. Są one cudownym darem naszej Matki Ziemi, a każdy z nich posiada wyjątkową, wibrującą energię.

Cieszę się, że tu jesteś! Rozgość się, zostań na dłużej. Magda